Maistas ADVANCE

PAGERINTA ADVANCE FORMULĖ „IMUNE PLUS“ SU MOKSLIŠKAI PATVIRTINTAIS AKTYVIAIS IMUNOGLOBULINAIS IR NATŪRALIAIS POLIFENOLIAIS

 

NAUJIENA!!! aa

Žolelių naudojimas žarnyno parazitų kontrolei.

Gyvūnai vystėsi kartu su parazitais, kuriais serga tūkstantmečius, todėl kartais gyvūnai su parazitais yra pasiekę savotišką pusiausvyrą, kuomet parazitai gyvūnams daro mažiausią įmanomą žalą. Tačiau bet kuriam parazitais užsikrėtusiam šuniui šie turės neigiamą įtaką šuns augimui, sveikatai ir imunitetui prieš kitus užsikrėtimus. Biologinių tyrimų duomenys parodo, kad daugelis arba dauguma laukinių gyvūnų ėda žoleles tam tikru metu, ir ši jų elgsena yra susijusi su parazitų kontrole ir pašalinimu. Gydymas žolelėmis yra natūralus ir turi daug privalumų – jis yra saugus, nesusidaro jokios potencialiai pavojingos liekanos, gydymui žolelėmis susiformuoja mažesnis atsparumas, yra tvarus ir turi tvirtą ekologinį pagrindą. Pašaras, kuriame yra natūralią ir efektyvią parazitų kontrolę teikiančių žolelių, – dviguba nauda tiek šuniui, tiek ir aplinkai.

Kaip žolelės gali padėti kontroliuoti žarnyno parazitus?

Daugelyje augalų yra natūralios cheminės medžiagos, kurios kažkokiu būdu kenkia parazitams, tuo būdu būdamos naudingos šeimininkui. Kai kuriais atvejais kelių žolelių mišiniai duoda geresnius rezultatus negu atskirų žolelių naudojimas. Žolelių paudojimas gyvūnų augintinių pašare – tai naujas požiūris į tai, kaip padėti apsaugoti gyvūnus augintinius nuo parazitų. Ši idėja yra labai paprasta, pagrįsta tik amžių suformuotos šunų bei kitų gyvūnų elgsenos mėgdžiojimu. Kirmėlės ir kiti parazitai yra labai jautrūs natūralioms žolelėms, kurios yra nekenksmingos šunims, kadangi aktyvusis žolelėse esantis komponentas yra toksiškas parazitui arba veikia kaip repelentas. Šios žolelės neleidžia parazitui ar jo lervoms prisitvirtinti prie žarnyno sienelių arba padaro žarnyno aplinką ne tokia palankia parazitams. Kai kurie naudojami augalai pasižymi aiškiai nustatytu poveikiu, pavyzdžiui česnakas arba Kajeno pipirai turi antibakterinių savybių. Pankolis gerai apsaugo nuo erkių, čiobrelis labai efektyvus prieš žarnyno parazitus. Naudojamų žolelių kiekis ir mišinys – svarbus jų efektyvumo aspektas. Be to, žolelių skirtingų aktyviųjų medžiagų mišinys turi keturis privalumus. Pirma, poveikis parazitams yra sinerginis (kai vienos medžiagos veikimą sustiprina kita medžiaga). Antra, efektyvumas yra nukreiptas prieš daugiau parazitų rūšių. Trečia, įvairių žolelių naudojimas reiškia, kad mažiau bus sunaudota kiekvienos iš jų. Galiausiai, naudojant žolelių mišinį, yra mažiausia tikimybė, kad parazitas taps jam atsparus.

 

Kas tai „Herbal Blend“, esantis Advance Parasistop pašare?

Herbal Blend“, esantis Advance Parasistop pašare, yra 100% natūralus receptas, padedantis palaikyti visų žarnyno vietų higieną, tuo pačiu nedarydamas jokios žalos gyvūno virškinimo sistemai. Tai produktas, skirtas pakeisti problemos sprendimo būdus ir pagerinti rezultatus. Mišinys yra pagamintas naudojant natūralias, esančias be priemaišų ir genetiškai nemodifikuotas sudedamąsias medžiagas. Mišinys yra saugus virškinimo sistemai, yra idealus aktyviems ir vyresnio amžiaus šunims, kadangi natūralus receptas neįtakoja gyvūnų elgsenos.

Papildytas pašaras gali padėti kontroliuoti užsikrėtimą Toxocara canis šunims, kuriems taikomi nelabai efektyvūs dehelmintizacijos (žarnyno parazitų naikinimo būdai), arba kurie gyvena labai užkrėstoje aplinkoje.

Pašaras su gydomosiomis žolelėmis – natūralus priedas, padedantis kontroliuoti šunų žarnyno parazitus ir papildantis tradicinį gydymą vaistais. „Herbal Blend“ ir Advance Parasistop tyrimai parodė, kad žolelių mišinys, esantis šiame pašare, turi tikrą naudą. Šis novatoriškas pasiūlymas, kuris yra pagrįstas teigiamų žolelių savybių panaudojimu pašare, tėra natūralios paveldėtos gyvūnų elgsenos mėgdžiojimas.

Jau prekyboje turime:

PARASISTOP ADULT MEDIUM/MAXI

Visavertis subalansuotas ėdalas specialiai pritaikytas vidutinių arba didelių veislių suaugusiems šunims (virš 10kg svorio).

Patikrintas efektyvumas: ėdalas Advance ParasiStop efektyvumas patikrintas Toxocara canis, Toxacaris leonine, Ancilostomas ir Giardia kirmėlių atžvilgiu.

Pakuotės: 3 kg; 12 kg

PARASISTOP ADULT MINI

Visaveris subalansuotas ėdalas specialiai pritaikytas mažų veislių suaugusiems šunims ( iki 10kg svorio).

Patikrintas efektyvumas: ėdalas Advance ParasiStop efektyvumas patikrintas Toxocara canis, Toxacaris leonine, Ancilostomas ir Giardia kirmėlių atžvilgiu.

Pakuotės: 800 g; 3 kg, 12 kg

AKTYVŪS IMUNOGLOBULINAI

Tai yra plazmos proteinai, aukštos kokybės funkcinės sudedamosios dalys su amino rūgštimis, puikiai virškinamos ir: to pasekoje išvengiama maisto netoleravimo.

Atsiradusios naujos technologijos leido išlaikyti imunoglobulinų funkcionalumą sausame gyvūnų ėdale, dėl ko pagerėja žarnyno imunitetas ir tuo pačiu visa gyvūno imuninė sistema.

NATŪRALŪS POLIFENOLIAI

Tai natūraliai augalų sintetinami junginiai, turintys antioksidacinių savybių ir skatinantys imuninį atsaką prieš stresą, ligas ir ląstelių senėjimą.

PAGERINTA APSAUGA

Naujojoje išskirtinėje Advance Dog“ formulėje yra aktyvių imunoglobulinų – natūralių baltymų, padedančių palaikyti sveiką žarnyną, ir natūralių polifenolių, kurie, kartu su vitaminais, padeda atitolinti ląstelių senėjimą. Šiuos poveikius moksliškai patvirtino Affinity veterinarijos mitybos specialistai.

SPORTIŠKAS KŪNAS

„Advance“ sudėtyje yra Advance“ baltymų sistema, užtikrinanti optimalų proteinų kiekį, kad būtų palaikomi stiprūs raumenys. Sudėtyje taip pat yra taurino amino rūgšties, prisidedančios prie sveiko širdies darbo.

DANTŲ APSAUGA

Pirofosfatai − specialūs mineralai, padedantys apsaugoti nuo dantų akmenų susidarymo ir palaikyti gerą nasrų kvapą.

SVEIKAS ŽARNYNAS

Be imunoglobulinų, „Advance“ sudėtyje yra vištienos ir ryžių − tai pagrindinės sudedamosios dalys. Abi jos yra puikus baltymų ir angliavandenių šaltinis bei yra puikiai virškinamos.

ŠIUO METU JŪSŲ ŠUNIMS GALIME PASIŪLYTI

JAUNIEMS ŠUNIUKAMS

Mother dog & Initial 3-8 savaičių amžiaus

Aukštos kokybės produktas, sukurtas specialiai šuningoms ir laktuojančioms kalėms bei šuniukams (3−8 savaičių amžiaus). Su vištiena ir ryžiais.

Puppy Mini 2-10 mėnesių

Aukštos kokybės produktas, specialiai sukurtas mažų veislių šuniukams (2−12 mėnesių amžiaus, iki 10 kg suaugusio šuns svorio). Su vištiena ir ryžiais.

Puppy Medium 2-12 mėnesių

Aukštos kokybės produktas, specialiai sukurtas vidutinių veislių šuniukams (2−12 mėnesių amžiaus, 10 kg − 30 kg suaugusio svorio). Su vištiena ir ryžiais.

Puppy Maxi 2-12 mėnesių

Aukštos kokybės produktas, specialiai sukurtas didelių veislių šuniukams (2−12 mėnesių amžiaus, virš 30 kg suaugusio svorio). Su vištiena ir ryžiais.

MAŽŲ VEISLIŲ ŠUNIMS

Šunys, kurie suaugę sveria iki 10 kg

Mažų veislių šunys yra labai judrūs, itin energingi, jų širdies ritmas dažnesnis, todėl jiems reikia daugiau energijos svorio vienetui. Šios veislės ypač išrankios pašaro granulių formai ir dydžiui, jos turi būti pritaikytos specialiai gyvūno sudėjimui.

Mini Adult 8 mėnesių – 8 metų amžiaus

Aukštos kokybės produktas, specialiai sukurtas mažų veislių suaugusiems šunims (8 mėn. − 8 metai). Su vištiena ir ryžiais.

VIDUTINIŲ VEISLIŲ ŠUNIMS

Šunys, kurie suaugę sveria nuo 10 kg iki 30 kg

Šioje grupėje yra daug veislių, pasižyminčių individualiomis charakteristikomis. Aiški kiekvienos atskiros veislės kilmė, pasižyminti specialiais instinktais (aviganiai, medžiokliniai šunys, sarginiai šunys, rogių šunys, darbiniai šunys), kurie daugiau ar mažiau išryškėja priklausomai nuo šuns gyvenimo sąlygų.

Medium Adult 1-7 metų amžiaus

Aukštos kokybės produktas, specialiai sukurtas vidutinių veislių suaugusiems šunims (1−7 metų amžiaus). Su vištiena ir ryžiais.

DIDELIŲ VEISLIŲ ŠUNIMS

Šunys, kurie suaugę sveria 30 kg ir daugiau

Didelių ar itin didelių veislių šunys gali sverti daugiau kaip 50 kg. Tokius didelius šunis gyvybiškai svarbu apsaugoti nuo visų itin didelio svorio sukeliamų problemų: sąnarių apkrovimo, ilgųjų kaulų neatsparumo ir širdies nepakankamumo. Be to, didelių veislių šunys sensta greičiau nei mažų ar vidutinių veislių šunys.

Maxi Adult 2-6 metų amžiaus

Aukštos kokybės produktas, specialiai sukurtas didelių veislių suaugusiems šunims (2−6 metų amžiaus). Su vištiena ir ryžiais.

SPECIALIZUOTI PAŠARAI

Ypatingiems šunims (turintiems jautrią odą ar populiariausioms veislėms) arba šunims, kuriems būtina daug laiko reikalaujanti mityba (aktyvūs sportiniai šunys ar jautrų virškinimo traktą turintys šunys), „Advance“ su veterinarijos ekspertų pagalba sukūrė keletą produktų, atitinkančių specialius poreikius.

Lamb & Rice +1 metų amžiaus

Aukštos kokybės produktas, specialiai sukurtas visų veislių suaugusiems šunims, pagerinantis odos ir kailio būklę. Su ėriena ir ryžiais.

Pakuotė: 3 kg – 12 kg

Performance

Aukštos kokybės produktas, specialiai sukurtas itin aktyviems ir darbiniams visų veislių suaugusiems šunims. Su vištiena ir ryžiais.

Pakuotė: 15 kg

Sensitive

Aukštos kokybės produktas, specialiai sukurtas visų veislių suaugusiems šunims, netoleruojantiems mėsos baltymų ar kitų pašaro sudėtinių dalių. Su lašiša ir ryžiais.

Pakuotė: 3 kg – 12 kg

VEISLĖMS

Jorkšyro terjeras

Specialiai sukurtas Jorkšyro terjerams. Sudėtyje yra pirofosfatų, kad būtų sveiki dantys, taurino – širdies apsaugai ir specialių skoninių sudėtinių dalių išrankiam skoniui.

Prancūzų buldogas

Specialiai sukurtas prancūzų buldogams. Sudėtyje yra vienas baltymų šaltinis, kad sumažintų pašaro netoleravimo riziką, ir specialus hidrolizuoto kolageno, biotino, cinko ir omega 3 ir 6 būtinųjų riebalų rūgščių derinys sveikai odai. Su antiena ir ryžiais.

Vokiečių aviganis

Sukurtas specialiai vokiečių aviganiams. Palaiko optimalią mitybą ir atnaujina žarnyno sveikatingumą ir pusiausvyrą. Su kalakutiena, ryžiais ir kokosų aliejumi.

Šio nuostabaus šuns maisto galite įsigyti ir pas mus. post@huntingdog.lt

  • Lietuvos Kinologijos Centras